10 věcí, které ženy na mužích opravdu nesnáší

1) Mlčíte a mlčíte.Když jste na tahu s kamarády, tak pusu pomalu nezavřete, ale když s vámi chceme něco probrat my, tak to jste jak kapři. Mlčíte nebo odpovíte jenom:,,hmm…“ To někdy nemůžete vypotit alespoň jednu souvislou větu?
2) Zase ty ponožky.Že vy chlapi musíte pořád někde nechávat ponožky. Sedíte u televize a ponožky pod gaučem. To je nemůžete odnést do koše na prádlo? A nejsou to jen ponožky, támhle zůstalo tričko, támhle tepláky. Ach jo…
3) Ježíš, co to je za romantickou kravinu.Jo, přesně takhle komentujete všechno, na co se chceme v televizi koukat, aniž byste vůbec věděli, o co jde. Ale že tam zase hrají fotbal, to je samozřejmě v pořádku a na to my nemůžeme říct ani půl slova.
fotbalový míč ilustrce
4) Nepořádek v kuchyni.Ano, muži asi opravdu umí lépe vařit než ženy. Ale kolik zašpiní nádobí a jaká kalamita po nich v kuchyni zůstane, to už nikoho nezajímá. A když se ohradíme, co to nádobí, není vám hloupé říct:,,já jsem vařil, ty umýváš.“ Pánové, my vaříme každý den a taky to za nás nikdo neumyje.
5) Jste neuvěřitelní flegmatici.Zatímco my veškeré významné události dramaticky prožíváme a komentujeme, s vámi to mnohdy ani nehne.
6) Koupelna.Je sice hezké, že jste slušně vychovaní a to prkýnko si zvednete, ale co kdybyste ho po vykonání potřeby zase dali dolů? A ty vousy po holení v umyvadle a všude okolo. Zrovna jsem umyla koupelnu!
7) Ať si tu hlavu nevykroutíš.Ano, je to prostě trapné, když jdeme společně po ulici a vy se otočíte za každou sukní. Proč to děláte tak okatě? To vás baví nás pořád prudit?
šlofík na gauči
8) Pivo, gauč a ovladač.A samozřejmě nesmíte chybět vy. Sotva přijdete z práce, sníte večeři, vezmete pivo, vyvalíte se na gauč a hurá na sport. To celé samozřejmě komentujete větou, jak strašně jste unavení z práce. Ale že my jsme se od rána nezastavili…
9) Rýmečka.Nejhorší mužská nemoc, to víme všichni. Sotva dostanete rýmu, potřebujete péči, pohladit a vyžadujete si maximální pozornost, protože jste přece nemocní. Ale my, i kdybychom ležely na smrtelné posteli, musíme připravit večeři.
10) Miláčku, ty jsi tak roztomilá, když se zlobíš.Tak po téhle větě dojde buď k uvolnění atmosféry, nebo k naprostému výbuchu. Záleží na důvodu hádky, takže pánové, dobře si rozmyslete, než tuto větu použijete.