Když muž stále hovoří jen o své bývalé partnerce…

Jestliže váš partner stále jen hovoří o své bývalé partnerce, bylo by více než dobré mu říct, že by se nad sebou měl zamyslet, protože je více než jasné, že něco takového nechce poslouchat žádná žena. Bohužel se stává, že si něco takového mnoho mužů ani neuvědomí a jsou schopni svou bývalou partnerku své nové partnerce neustále předhazovat a to v tom smyslu, jak skvělá žena to byla apod. Často muži dělají to, že svou bývalou partnerku se svou nynější srovnávají a to přímo před svou partnerkou. Možná si teď říkáte, jestli to danému muži není trapné. Jestli ne, rozhodně by být mělo, protože takové věci se rozhodně neříkají.

muž se ženou

Jestliže vám váš muž neustále předhazuje nebo mluví o své bývalé, můžete si být 100% jisti tím, že se přes svou bývalou stále nepřenesl a pořád k ní něco cítí. Pokud vztah vašeho partnera a jeho bývalé partnerky trval opravdu dlouho, je možné, že bude také dlouho trvat, než na ni váš partner zapomene. Určitě to není snadné, ale nikdo si nezaslouží, aby mu někdo přehazoval svého bývalého partnera.

Můžete to zkusit tak, že také svému partnerovi začnete svého bývalého partnera předhazovat, aby věděl, jaké to je. Možná, že konečně pochopí a že začne něco dělat s tím, co až doteď dělal. Pokud ani něco takového nepomůže, nejlepším řešením bude rozchod. Věřte, že takový muž by vám rozhodně nedal tolik lásky a pozornosti, kolik si zasloužíte, jelikož stále myslí na svou bývalou partnerku a určitě také na to, jak se teď bez něj má.

muž a žena

Bohužel jsou lité, kteří i několik let poté, co se se svým partnerem rozejdou, jsou schopni jej sledovat na sociálních sítích a mluvit o něm. Ne všem se ale může něco takového líbit. Pokud váš partner něco takového dělá, pak věřte, že něco takového rozhodně poslouchat nemusíte. Je ale potřeba to říct a to na rovinu. Začněte něco takového řešit, jinak to může dopadnout až tak špatně, že váš muž začne porovnávat nejen maličkosti, jako je například úklid nebo líbání. Může to být daleko horší.