My jsme vaše náhradní baterie

Známe to všichni. Zrovna se nám vybila baterie v mobilním telefonu, nebo nám právě zhasnul foťák před dalším snímkem. Sice nás to trochu naštve, ale mobilnímu telefonu můžeme ihned vyměnit baterii za náhradní, nebo jej připojit k nabíječce doma, nebo v autě. I pro fotoaparát jsme si zvykli nosit náhradní zdroj energie při sobě. Náhradní baterii, nebo přímo power banku, s jejíž pomocí přístroj snadno dobijeme i v terénu. V případě těchto jednoduchých zařízení, je řešení opravdu jednoduché a rychlé.

baterie

Jak ale postupovat, když výpadek elektřiny postihne celou firmu?

Je třeba rozlišit dvě situace. K výpadku elektřiny došlo náhle a bez předchozího oznámení poskytovatele energií, nebo se jedná o předem ohlášený a plánovaný výpadek proudu. Pokud podnikáte v místě, kde v okolí probíhá nová výstavba, skutečně se může stát, že se musíte s následky výpadků proudu vyrovnávat velmi často. Řešením je vlastní generátor elektřiny, který pro vaši společnost zakoupíte. Jeho výkon je dostatečnou zárukou toho, že vás výpadky proudu v budoucnu nemohou zaskočit. Pokud se jedná o případ, kdy je vám výpadek proudu předem nahlášen, máte možnost se na vzniklou situaci připravit. Ve výrobních podnicích jsou výpadky proudu ohroženi nejvíce, jelikož jim zpravidla hrozí sankce za pozdní dodání zboží. Jakákoliv, byť krátkodobá odstávka výroby, může znamenat vysoké náklady navíc. Řešením je zapůjčení generátoru od firmy, která má v oboru dlouholeté zkušenosti a postará se nejen o dopravu na místo určení a zpět do sídla společnosti, ale i o bezproblémové zapojení a kontrolu provozu v místě.

energie

Profesionalita služeb a vlídná cena

Rádi vás přesvědčíme o tom, že naše služby jsou vysoce profesionální a že jsme špičkou v oboru půjčování, prodeje a servisu elektrocentrál. Služby poskytujeme za velmi příznivou cenu a kdykoliv vám zpracujeme kalkulaci našich služeb.