Vhodné na jakékoliv auto

Používat osobní vozidlo tak trochu jako dodávku můžete, ale bez vhodných doplňků se neobejdete. Naštěstí pro vás nejsou příliš drahé a dají se snadno sehnat.

Vhodné na jakékoliv auto

Většina lidí občas potřebuje odvést na skládku skříň či jiný větší nábytek, nemluvě o jiných věcech. To ve valné části případů ale bývá problém, jelikož i když už dnes je prakticky v každé rodině auto, většinou se jedná o osobní vůz, kam se taková břemena samozřejmě nevlezou. V takovém případě je možným řešení zahrádka, či ještě lépe zapojení tradičního vlečného vozíku. Ten je velice užitečný i z toho důvodu, že se nejedná o nedílnou součást auta, které může být poškozeno nebo zaneřáděno třeba převážením stavebních materiálů. Když je dáte do vlečky, auto zůstane čisté a netknuté.

Nepoužívané tažné zařízení

Samotný vozík se dá samozřejmě koupit zcela nový, ale pokud hledíte na každou korunu, můžete si klidně vybrat některý model v bazaru. Ty bývají obvykle dostatečně kvalitní na to, aby se daly používat ještě dlouhá léta po jejich zakoupení, a to i když byly předtím používány takřka denně. Krom samotné vlečky však budete potřebovat ještě jednu neméně podstatnou věc, a sice některé z tažných zařízení.

Dbejte na kvalitu

Jedná se o relativně drobnost, ale drobnost, která je vrcholně užitečná. Za zařízení totiž můžete zapojit prakticky cokoliv, co má kola a správný spoj. Můžete tak za zase vléci nejen tradiční vozík, ale třeba i nosič s lodí, obytný přívěs nebo dokonce menší mobilní domek. To ovšem pouze v případě, když máte silné auto. I proto je dobré dbát u tažného zařízení na kvalitu. Z toho důvodu je tedy nevhodné pořizovat si již použitý výrobek, který může být poškozen. Je daleko lepší koupit si zcela nový produkt, o kterém budete mít jistotu, že bude fungovat přesně jak má. Hodně vám to ulehčí spaní.

Tažné zařízení

Vhodný model

Žel se dosud nepodařilo nikomu vyrobit tažné zařízení, které by pasovalo do všech typů vozidel, a tak je potřeba koupit ke svému autu správný typ. Pokud si nejste jisti, který to je, je dobré nechat si poradit buďto od známého, který se v dané problematice vyzná, nebo se obrátit na radu přímo v prodejně.