Kouzelná země s krásnou přírodou

Plánujete nezapomenutelnou cestu, která je pro vás splněným snem? Neváhejte a realizujte ji. Nemusíte čekat a zajištění bude jednoduché. Láká vás Jihoafrická republika? Jste srdcem dobrodruh a poznávání je vaší velkou vášní? My vám připravíme poznávací zájezd přímo na míru. Stačí nám jen napsat, po čem vaše srdce touží. Na našich stránkách můžete vidět destinace, do kterých poznávací zájezdy organizujeme. Celkem jsme jich vybrali pět a jsou všechny nádherné. Záleží jen na to, co chcete vidět a dělat. Jestli chcete pozorovat místní zvířata nebo bohaté ptactvo. Můžete zde vidět místní domorodce a dozvědět se něco o jejich kultuře a tradicích. Malé vesničky mají své jazyky a kulturu, která vás okouzlí.

krásná zvířata

Můžete se věnovat výletům na člunech, nebo pěší turistice. Součástí poznávacích zájezdů budete mít zajištěné ubytování v luxusních stanech s přilehlou koupelnou. Dále jsou v balíčku zahrnuty snídaně, obědy i večeře. Nealkoholické i místní alkoholické nápoje. Na letišti nebo v hotelu vás vyzvedne terénní vůz, který vás bude doprovázet po celou dobu cesty a další terénní vozy zajistí dovoz potřebného vybavení k založení tábora. Budete mít komfort a nebudete se moci o nic starat. Safari v Africe je kouzelné a stojí za to ho vidět. Naše společná cesta začíná v botswanském městě Maun.
Nabízené destinace vám trochu upřesníme. Nejkrásnější místa Černého světadílu.

jedinečná příroda

  • Okavango Delta je vnitrozemskou říční deltou na severu země. Rezervace poskytuje táhlé travnaté pláně s častými sezónními záplavami. Tyto záplavy přivábí řadu živočichů. Na souši můžete pozorovat lvy, leopardy, žirafy a nosorožce zatímco po vodních plochách se můžete oddat výletům na kánoích s pozorováním hrochů, slonů a krokodýlů. Tato destinace je velmi žádaná a fascinující.
  • Solné pláně Makgadikgadi jsou mezinárodně známé a leží uprostřed vyschlé savany.
  • Národní Park Nxai Pan a Rezervace Linyanti. Tyto místa jsou nejatraktivnější místa národního parku, který nabízí krásy různorodé fauny.
  • Národní Park Chobe má největší zastoupení živočišné říše.
  • Viktoriiny vodopády, Livingstone – Zambia. Vodopády jsou považovány za jeden ze sedmi divů světa. Je to krásná podívaná a rozhodně stojí za to. Vodopády se nachází na řece Zambezi.

Neváhejte a využijte příležitosti objevovat safari v Botswaně.