Nebankovní hypotéky – peníze na materiální potřeby i finanční problémy

Finanční situace každého jednotlivce je zcela jiná a ne každý si může dovolit všechno, co potřebuje nebo co by si přál. Zbývají tak jen dvě možnosti, a sice dlouhá léta si na potřebné záležitosti peníze spořit nebo využít některé z výhodných finančních produktů jako jsou úvěry, půjčky a hypotéky.

úspory

Zdá se, že nejjednodušší cestou pro získání potřebné finanční částky jsou právě úvěry. Nemusíte dlouhá léta čekat na to, než si naspoříte potřebnou částku a pořídíte, co potřebujete. Pokud však žádáte o tyto produkty v bance, tak musíte počítat s tím, že ne každý přísnými podmínkami a měřítkem projde.
Pokud tedy je to i váš případ, tak vás určitě zaujmou nebankovní hypotéky.
Jejich charakter je v podstatě stejný, jako u bankovní verze akorát podmínky pro získání jsou méně přísné.

Může peníze získat každý?

Vždy záleží na individuálních podmínkách nebankovních společností, ale v tomto případě má šanci úplně každý žadatel, takže i ten, který neuspěl právě v bance.
Výhodou těchto hypoték je fakt, že peníze můžete využít, na co jen chcete a často klienti o tento úvěr žádají právě z důvodu finančních problémů, jako jsou dluhy, exekuce. Proto mnohdy není problém pro získání ani záznam v registrech dlužníků, který naopak banky přísně hlídají.

peníze

Potěší vás také rychlé vyřízení a možnost podání žádosti online formou. Již v průběhu 24 hodin můžete znát odpověď na to, jestli peníze získáte či nikoliv.
Podmínkou, kterou však musí splnit úplně každý, je ručení formou zástavy nemovitosti. Bez splnění této podmínky tento druh úvěru není možné získat ani u nebankovních společností. Pokud vlastní nemovitost nemáte, tak vám může pomoct nemovitost třetí osoby, která bude s tímto souhlasit.
Splatnost takového úvěru může být nastavena až na 30 let a dokonce je možné jej i předčasně splatit.

Maximální možná výše částky, kterou můžete získat je až 70% z tržní ceny nemovitosti, kterou budete ručit.