Na co byste neměli zapomenout při stěhování v Ústí nad Labem

Stěhování Ústí nad Labem Stěhování Mamut se specializovanou firmou může proběhnout v poklidu, jestliže věnujete dostatek času přípravě a důkladnému plánování, tedy především včasnému balení věcí a dostatku balicího materiálu. Stává se však, že na něco přece jen zapomenete, a tím se celá situace zkomplikuje. Může to být např. obsazené místo k parkování, zablokovaný příjezd pro stěhovací vozidlo, úzká dveřní futra, jimiž neprojdou některé věci, odpojení plynového sporáku a včasná demontáž kuchyňské linky atd.

krabice na stěhování

Na co se ještě při stěhování zapomíná

Na svačinu a občerstvení – stěhovací firmy pracují tak, že si ve své vlastní režii zajišťují v průběhu stěhování jídlo i nápoje a rozhodně to nevyžadují od klientů, jak tomu bývalo např. za socialismu, převážně u brigádníků a melouchářů. Jestliže jim ovšem nabídnete malé občerstvení (ale žádný alkohol), pak to může být příjemným zpestřením pracovního dne a celkové atmosféry. My máme ovšem na mysli hlavně svačinu a nápoje pro vás.

Ústí nad Labem

Stává se, že v tom shonu zapomenete na sbalení nejdůležitějších osobních věcí, které budete potřebovat na novém působišti ještě v den stěhování, jako jsou hygienické potřeby, toaletní papír, osobní doklady a potřebné smlouvy, peníze a samozřejmě nějaké jídlo. Nežli se spoléhat na prodej u čerpacích stanic a ve večerce, je lepší mít vlastní jistotu u sebe a jídlo vyšší nutriční hodnoty s nízkým glykemickým indexem. Zapomeňte na sladkosti a bílé rohlíky se salámem a obložené bagety s majonézou, která vám může přivodit i střevní potíže a raději si přichystejte čerstvou zeleninu a ovoce (jablka, rajčata, mrkev, okurky, papriky), celozrnný žitný chléb, luštěninovou pomazánku (může být i hotová z prodejen zdravé výživy) a pro doplnění energie misku s oříšky a sušeným ovocem. Uvidíte, že s takovými pokrmy se vám bude celou proceduru lépe snášet.