Milujete pivo?

Můžeme si říkat, že Češi jsou takové nebo onací, ale jedno je pravda. Mají rádi pivo. Pivo je pro nás něco jako národní nápoj. Můžeme přijet do Itálie nebo Francie, které jsou vyhlášené jako země vína, ale stejně s největší pravděpodobností budeme chtít ochutnat místní piva. A nejen tam, v každém státě, který navštívíme. Pivo je zvláštní nápoj, hořký a přitom chutný. Zažene žízeň a udělá náladu. S kamarády chodíme na pivo do hospody, do restaurace, pivo si dáváme doma, pivo dáváme i do vaření a když řídíme auto, smíříme se s birellem, který není alkoholický, ale aspoň že chutná jako pivo. Není proto divu, že existuje mnoho vyhlášených pivovarů, ale také hromada místních malých pivovarů, které nemají ambice dobýt svět, ale které čepují své pivo jen přímo v pivovaru nebo v několika okolních hospůdkách.

pivo

Na pivovarnictví navazuje spousta dalších výrobních podniků, protože pivo je potřeba také v něčem http://www.academia.cz/3-hry-o-necem-jinem–vondrovic-tomas–malvern–2017 skladovat nebo přepravovat. Tankové pivo je dle sládků nejlepší, je to totiž to pivo, které oni uvařili, bez dalšího uzavírání v lahvích nebo v bečkách. A kdo by neznal plastové přepravky na lahvové pivo, ale znáte i plastové přepravky na 10 piv? Nejsou to jen přepravky určené pro spotřebitele, ale i na přepravu lahví po samotném pivovaru.

pivo

Plastové přepravky jsou lehké, omyvatelné a k opakovanému použití, což je činí nepostradatelné pro mnoho použití, nejen ve spojitostí s pivem.
Jste-li milovníkem piva, jistě rozeznáte i chuťové rozdíly mezi jednotlivými značkami. Ale přiznejme si, po náročném výkonu na kole nebo výšlapu na hory je pivo jakékoliv značky tím nejlepším nápojem, kterým zaženeme žízeň. A dokonce je to jeden z nejlepších energetických nápojů, jaký si můžete dát, včetně vitamínů B.

Tak co, dostali jste chuť na jedno? Dejte si ho s radostí i hrdostí, vždyť je to náš národní nápoj.