Akita – parťák na celý život a i Vy můžete být majitelem

Je to tu! Plánované vrhy Kenichiai.com. Těšíme se na krásná roztomilá a úspěšná štěňátka ze spojení těch nejlepších. Máme tu plánované vrhy, o který je enormní zájem, tak nepropásněte svou šanci dostat parťáka na celý život. Jedná se o plemeno Akita. Očekáváme štěňátka červená i žíhaná. Pro podrobnější informace o nenarozených mladých úspěšných hafanů se nebojte ozvat na kontaktním formuláři. Štěňata jsou pouze do dobrých rukou a páníčky si pečlivě vybíráme.

Pes Akita

Akita inu je jeden z nejvěrnějších psů, která milují své páníčky nadevše. Akity jsou velice inteligentní zvířata. Dokáží se velice rychle učit povelům i jiným věcem a jsou velice vnímavá. Bohužel jsou také často tvrdohlavá, a tak je nutné se obrnit pevnými nervy a pozitivní motivací učit svého pejska to co chceme, aby uměl a dělal. Akita každého ohromí svým působením. Je to majestátní a vznešené zvíře.

Pes Akita

Jsou to velice společenská zvířata, ale nejraději svůj čas tráví se svým pánem. Proto je pro ni nutné ho mít na blízku a odloučení od svého pána nese velice špatně. Dalším takovým mínusem je jejich srst. Jejich srst se často potýká s línáním, a proto je nutné o ni každodenně dbát, aby byla krásná a lesklá. Pejsek se nehodí do domácnosti s vícero psy, protože bývá dosti dominantní. Pokud dostanete velice dominantního samce nebo samičku, může se stát, že pocítíte agresivitu svého zvířátka a hodně těžko se první střet s jiným zvířetem bude napravovat. Je to pes jednoho pána a nemá ve zvyku se o něj dělit s jinými psy. Ačkoliv jsme vyjmenovali i negativa tohoto plemene, nezapomeňme, co činí Akitu tak úžasnou. Obrovská inteligence tohoto plemene nezná obdoby. Pokud se cítí dobře, budete se cítit dobře i Vy. Všechno je jen o přístupu k ní. Mnozí majitelé tohoto plemene si chválí její přízeň a přátelskost k ostatním lidem. Téměř vůbec neštěkají, pouze z velmi vážných důvodů, jako je chránění svého pána.