Výhodná a levná hypotéka

Hypotéka bez registru může být vážně trefou do černého. A proč tomu tak je? Já jsem toho živým důkazem, že hypotéky bez registru se bát vážně nemusíte. Je to skvělá hypotéka bez podmínek a kde nemáte žádné skryté háčky. U této hypotéky bez registru máte všechno pěkně napsané a taky vás nic náhlého nepřekvapí. Jistě, je mi jasné, že mnoho lidí se bojí, že všechno, co je výhodné, tak v tom něco bude. Jenže samozřejmě to tak být vždycky nemusí, i když jak se říká, tak výjimka potvrzuje pravidlo. Ale já vás tady nechci vůbec strašit. Tady tato hypotéka bez registru je taky výhodná v tom, že nabízí ve většině případů velmi kvalitní nízký úrok. A to byl taky právě jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla právě pro tento typ hypotéky. Zaujal mě taky název. Hypotéka bez registru.

Mnoho lidí hypotéku nedostane, bohužel.

Ze začátku jsem se nemohla nic moc dozvědět, co za tím může být a proč je tak výhodná. Za chvíli jsem díky bankéři zjistila, že patří mezi nejnovější typy hypoték a že je o tuto nebankovní hypotéku velký zájem. Takže jsem si řekla, že na tom něco bude. A protože toužím už šest let po vlastním bydlení, tak jsem si řekla, proč bych si nemohla zkusit zažádat o hypotéku bez registru?

podpis smlouvy

Hned jsem se s tím svěřila manželovi. Dlouho bydlíme v nájmu, a to mě už přestává bavit. Jen tak zbytečně házet peníze pryč, když ta nemovitost nikdy nebude moje. A tak jsem rázně manželovi řekla, že bych si moc přála žít ve vlastním domečku. Stačil by mi vážně jen nějaký malý, ale hlavně aby byl náš, v našem vlastnictví. A takto bych pak alespoň něco měla pro své děti. A to dědictví. V dnešní době je velmi těžké sehnat bydlení, a i peníze na to, tak bych chtěla být v klidu, že moje děti už dům mít budou. A bude pak jen na nich, co s domem udělají. A pokud vás tedy hypotéka bez registru zaujala, podívejte se na naše webové stránky. Myslím, že s hypotékou bez registru budete velmi spokojení, jako všichni ostatní.