Nikde nic nebude vidět


Místo igelitových pytlíků začínáme pomalu používat ty síťované, chceme se plastu velkou měrou vyhnout nebo z něj udělat zálohovaný plast a tak dále. Ale proč nám to tolik nejde třeba v osobní hygieně? Kde je zakopaný ten pes, který nás nutí stále a stále něco vyhazovat? Pravděpodobně je v tom zakopaná hlavně lidská lenost. Ale milí drazí, i hledání alternativ je ta správná cesta! Ještě lépe, pokud si najdete například českého výrobce, kterého byste chtěli podpořit svým nákupem, který stejně musíte udělat, proč to neudělat? Milé ženy, už jste také přemýšlely, co udělat pro životní prostředí nejenom, ale i pro vaší pokožku a vaší spokojenost během vašich dní? Vše pohodlné, neprotékající, antimikrobiální, nikde nic nebude cítit, prostě budete jako v peřince? Že to není možné, ale ano, tak menstruační kalhotky z nanovlákna fungují!

kalhotky

Už jste o tom třeba slyšela od kamarádky nebo z televize či z jiného média, ale pořád k tomu máte takový trochu odstup? Bojíte se, že to nebude spolehlivé? Naopak, možná to bude ještě spolehlivější než vámi dosud používané standardní pomůcky z drogerie. Svěžest a hygiena bude také zaručena. Jsou totiž vyrobeny z několika sacích vrstev, které podobně nasají tekutinu jako vložky a nepustí jí.

menzes

Vyberte si dle stupně savosti pro každý stupeň vaší menstruace a uvidíte, že tato investice se vám vyplatí a nebudete litovat. Nikde nic nebude koukat, bude to vypadat jako že máte standardní kalhotky, které běžně nosíte, protože ty vnější materiály, krajky a střihy zaručují krásný vzhled, na který jste zvyklá během zbytku měsíce, kdy nosíte standardní spodní prádlo. Pak je jenom vyperete a používáte opakovaně dál a dál, takže vám vydrží. Šijí je v několika střizích, takže si každá žena s každým typem postavy rozhodně vybere. Rovněž i podle stupně krvácení si může zvolit typ, který potřebuje.