Prostata nemusí být nemocná

Zvětšená prostata trápí mnoho mužů v pokročilém věku. Jsou to problémy s močením, jako je pálení, časté močení, nutkání na močení, vstávání v noci více než jednou kvůli močení nebo nemožnost se zcela vyprázdnit.

Prostata neboli předstojná žláza je důležitou součástí pohlavní soustavy. Její umístění v těle je blízko močové soustavy a proto ji přímo ovlivňuje. Prostata u mužů se s věkem přirozeně zvětšuje, ale pokud nastane problém, pak je nutné jej řešit. Jako prevence lze užívat přírodní preparáty se složením s několika velmi účinných bylin, které mají blahodárný vliv na prostatu, erekci a libido mužů. Jedná se o bylinky jako je ženšen, kotvičník nebo kopřiva. Když k tomu přidáte zdravý životní styl, máte vyhráno. Současný styl života, kdy jsou sedavá zaměstnání, je důležité kompenzovat pohybem ve volném čase. Můžete vyzkoušet tenis, squash, běh, chůze nebo jogging. Je důležité najít si pohyb, který Vás bude bavit a můžete jej spokojeně vykonávat i v pozdějším věku.

muž

Druhy onemocnění prostaty:

Zvětšená prostata ovlivňuje plynulost močení a kvalitu ejakulace. Prostata má vliv na tvorbu mléčné tekutiny, která je společně se spermiemi hlavními složkami ejakulátu. Na vině problémů spojených s prostatou je vyšší věk, kouření, alkohol, léky a špatná životospráva. Možným řešením k odstranění problémů jsou podpůrné je přírodní lék na prostatu Erectmax nebo chirurgický zákrok.

prostatmax

Prostatitida je zánět prostaty. Tohle onemocnění je nepříjemné a velmi bolestivé. Postihuje muže jakéhokoliv věku. Může mít formu akutní, při níž se vyskytuje horečka nebo formu chronickou, která je nebezpečnější, protože může napadnout i ledviny. V tomto případě již budou potřeba antibiotika a léky na podporu zdraví prostaty.

Rakovina prostaty je nejhorší možnou variantou onemocnění prostaty. Nemá žádné příznaky, a proto je důležité ji odhalit pravidelnými kontrolami u svého lékaře. Léčba rakoviny je možná, ale důležité její včasné odhalení a léčba.