Reklamní předměty a dárky

Reklamní předměty, které pořídíte na webu promodarky.cz skvěle zpropagují vaši firmu. Vyberte si ze široké palety reklamních a dárkových předmětů všech různých kategorií. Reklamní předměty dárky, které budou obsahovat vaše logo, jsou skvělým dárkem a pozorností pro vaše klienty, partnery i vaše zaměstnance.

reklamní propiska

Firma promodarky.cz potiskne reklamní předměty a dárky dle vašich požadavků a přání. Můžete si vybrat z řady praktických a luxusních předmětů, které jistě potěší každého. Z těchto dárků můžete vytvořit propagační balíčky na konference a akce, díky kterým budete dobře vidět. Poskytneme vám špičkový servis a také poradenství. Naše reklamní předměty si můžete pořídit také bez potisku. Vybrat si můžete z celé řady reklamních propisek, kuličkových per a tužek. Nabízíme vám kovové propisky, plastové propisky, hliníkové propisky, korkové propisky, bambusové propisky, rollery, zvýrazňovače, tužky, pastelky, pouzdra na propisky a také celé dárkové sady, ve kterých najdete více typů elegantních psacích potřeb v dárkových kazetách. Dále vám nabízíme řadu kancelářských potřeb, poznámkových bloků, diářů, desek na dokumenty, samolepících bločků, vizitkářů, pravítek či stolních lamp.

reklamní deštník

V nabídce máme také různé typy hrníčků a sklenic, sportovní lahve, cestovní hrnky, šálky na espresso, láhve s brčkem, termosky, skládací láhve či butilky a pohárky. Přinášíme vám také zajímavé batohy a tašky, cestovní tašky, kufry, peněženky, vaky na záda, tašky a batohy na notebook, tašky přes rameno, sportovní tašky, kosmetické tašky, ledvinky, tašky na dokumenty a chladící tašky a batohy. Můžete si také vybírat z řady nákupních tašek. Nabízíme vám tašky z recyklované bavlny, skládací tašky, tašky z netkané textilie, plátěné tašky nebo papírové tašky. Dále máme v nabídce deštníky, domácí potřeby, elektroniku, kosmetiku, klíčenky, předměty pro cestování a volný čas, hračky pro děti a sezónní předměty. Navštivte náš web a přesvědčte se sami.