Darujte zážitek

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro rodiče? Chtěli byste, aby si odpočinuli a přitom poznali nějaké nové místo? Navštívili historické památky a dozvěděli se něco nového. Darujte jim poukaz na ubytování na jižní Moravě. Krásná pohádková krajina protkaná táhlými vinicemi.

vinice

Jedinečné domácí sklípky s ochutnávkou místního vína. Dobré a kvalitní jídlo. Pošlete rodiče do Mikulova. Mikulov hotely nabízí podstatě hodně. Vyberte to co bude splňovat vše. Hotel Galant nabízí krásné moderní ubytování ve třech variantách pokojů. Součástí je pivní restaurace s letní terasou, vinotéka pivovar, vinný sklípek a wellness centrum. Hotel nabízí vše a budete se u nás mít jako v bavlnce. Každý pokoj je vybaven pohodlnou ergonomickou matrací s antialergickou úpravou polštářů. V celém hotelu je možné se připojit na Wi-Fi.

Hotel má v nabídce výhodné dárkové poukazy na míru nebo speciální nabídku balíčků.

  • Letní dovolená v Mikulově nabízí ubytování pro dvě osoby na pět nocí. V ceně balíčku jsou bohaté bufetové snídaně. Dále volný vstup na prohlídku zámku, pivovaru a celodenní vstup do bazénu.
  • Relaxační pobyt s neomezeným wellness. Tento druh balíčku si užijí lidé, kteří milují odpočinek a hýčkání. Pobyt je určen pro dvě osoby na dně noci.
  • Pohodový pobyt v Mikulově. Balíček přináší od všeho trochu. Něco z wellness centra dobré jídlo a pěkné ubytování.

Mikulov nabízí mnohé k poznání. Má krásné renesanční náměstí s kašnou a Sousoším Nejsvětější Trojice. Dominantou města je krásný zámek, který v dnešní době slouží pro společenské akce a je v něm umístěno Regionální muzeum.

mikulov

Pro krásný pohled na město vám stačí se vypravit po křížové cestě na Svatý Kopeček. Ten je přírodní rezervací díky vzácným živočichům a rostlinám. Komu by to nestačilo, může navštívit okolní města, jako je Lednice s Lednicko-Valtickým areálem nebo Valtice a jeho sklepení. Neváhejte a darujte svým blízkým zážitek.